Hakkımızda

20 yıldır müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz, teknolojiyi ve sektörümüzü sürekli takip ediyor, dinamik yapımızı koruyup, 20 yıldır bizimle çalışan herkese tercihlerinde yanılmadıklarını gösteriyoruz.

Kurulduğu günden bugüne, çok fazla yol kat eden şirketimiz, müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini ön planda tutarak, sürekli büyüme hedefleri doğrultusunda, siz değerli müşterilerimize daha iyi  hizmet verebilmek için Bir Yapı Mimarlık / Steel Decor adı altında yeni yatırımlar yapmıştır.

Firmamız giderek büyüyen yapısının ve iş hacminin gereği olarak, kurumsal  kimliği ile sahasındaki teknolojik gelişmeleri izleyerek ve uygulayarak rekabet gücünü arttırmayı hedeflemiştir.

 

Amacımız

Girdiğimiz ortamlara değer katar kullanıcının yaşam kalitesini artırır tasarım ve kalite ile fark yaratırız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek, uluslararası standartlarda  mutfak, banyo ve ray dolap üretimi yapan, etkin ve güvenilir kuruluş olmaktır.

 

Hedefimiz

Müşteri ve çözüm odaklı çalışmak, müşterilerimize  zamanında eksiksiz hizmet ve ürün sunmak, kaliteyi her geçen gün arttırmaya yönelik çalışmalar yapmaktır.

 

Kalite Politikamız

Hızlı ve doğru bir şekilde üretim yapmak, yeni ve özgün tasarımlarıyla estetik ihtiyaçları klasik ve modern formlarda karşılamak, yüksek standartların üzerine çıkabilmek amacıyla ciddi çalışmalar yapmak, güvenilir bir firma ile  çalışma rahatlığını müşterilerimize sağlamak, kuruluşumuzun kalite politikasıdır.